Diákjaink

Technikum

9-12. évfolyam

SZOCIÁLIS ÁGAZAT

Osztályfőnök:
Koi Zsuzsánna

Egészségügy ÁGAZAT

Osztályfőnök:
Simon Miklós

Egészségügy ÁGAZAT

Osztályfőnök:
Cseh Gyöngyi

Szociális Ágazat

Osztályfőnök:
Hajdúné Demcsák Lívia

Egészségügy ÁGAZAT

Osztályfőnök:
Kovács Viktor

Egészségügy ÁGAZAT

Osztályfőnök:
Szabó-Farkas Emese

Szociális Ágazat

Osztályfőnök:
Hegedűs Renáta

Egészségügy ÁGAZAT

Osztályfőnök:
Varga Györgyné

Egészségügy ÁGAZAT

Osztályfőnök:
Orémusz Anett

Szociális Ágazat

Osztályfőnök:
Dr. Balázsné Bódi Mária

Egészségügy ÁGAZAT

Osztályfőnök:
Dr. Tóthné Lombay Katalin

Egészségügy ÁGAZAT

Osztályfőnök:
Nagy Ilona

Szakképzés

13-15. évfolyam

Kisgyermekgondozó, -nevelő

Nappali

Osztályfőnök:
Varga Lászlőné

Gyakorló ápoló

Nappali

Osztályfőnök:
Rácz Anett

Gyakorló ápoló

Nappali

Osztályfőnök:
Borbélyné Magyar Beatrix

Gyakorló ápoló

Esti

Osztályfőnök:
Dr. Tóthné Vinnai Andrea

Általános ápoló

Nappali

Osztályfőnök:
Illés Ilona

Általános ápoló

Esti

Osztályfőnök:
Pálócziné Gégény Anita

Gyakorló ápoló

Nappali

Osztályfőnök:
Papp Miklósné

Gyakorló ápoló

Esti

Osztályfőnök:
Szabó Krisztina

Fizioterápiás asszisztens

Esti

Osztályfőnök:
Szögi Nóra

Öregdiákjaink

Feltöltés alatt!

2021-ben végzettek:

2017-2021 | szociális | 12.a | Koi Zsuzsánna

Balázs Anasztázia
Bódi Gréta Bernadett
Boja Dorina Krisztina
Czenki Mirjam
Dankó Dominika
Erdei Dóra
Fedor Barbara
Galyas Dóra
Hegedűs Lilla
Juhász Petra
Kanálos Kitti
Karaf Dina
László Bettina
Lengyel Kinga
Lukács Fanni
Markóczki Viktória Tünde
Mezei Brigitta Judit
Molnár Enikő
Tóth Anett
Zagyi Ágnes

2017-2021 | egészségügy | 12.b | Simon Miklós

Antal Vivien
Bálint Evelin
Baranyi Boglárka
Benke Eszter
Biró Teodóra
Deák Dorina
Halász Fanni
Hevner Fanni Gréta
Hlavács Barbara
Imru Beáta
Juhos Fruzsina
Kiss Virág Júlia
Koszkócsák Vivien Vanda
Lakatos Viktória
Márta Noémi
Mitró Gréta
Navraczki Brigitta
Novák Noémi
Pál Szilvia
Patikás Klaudia
Rémik Szabolcs
Sárközy Henrietta
Szabó Boglárka
Szabó Viktória
Szilvási Ramóna
Tahóczki Ildikó Edit
Tóth Klaudia
Varga Dzsenifer

2017-2021 | egészségügy | 12.c | Cseh Gyöngyi

Bajusz Boglárka
Balogh Barbara
Balogh Vanda
Borsi Eszter
Csongrádi Patrik
Domokos Dóra
Dorogházi Alexandra
Fekete Zsanna
Kulcsár Petra Szilvia
Majoros Judit
Mihalik Zsanett
Nádassy Réka Eszter
Nagy Zoltán
Papp Nikoletta Kitti
Perényi Dominika
Rézműves Diána
Szabó Renáta
Szarka Diána Ilona
Szarka Klaudia
Szolnoki Szilvia
Szoták Regina
Sztolyka Bernadett
Vitáli Nóra
Zováth Dóra
Zvara Viktória

2020-ban végzettek:

2016-2020 | szociális | 12.a | Dr. Tóthné Lombay Katalin

Bodnár Olga Emese
Csubák Klaudia
Csurilla Eszter
Fucsovics Ivett
Gyetvai Dorka Cintia
Káté Emese
Kelemen Petra
Kerekes Petra
Kozma Adrienn
Kuzma Bianka
Láda Georgina Mónika
Mandics Laura Edit
Petrikovics Dorina
Roskó Klára
Varga Dorina Barbara

2016-2020 | egészségügy | 12.b | Gódor Zoltán

Balogh Bianka
Barnai Boglárka
Bukai Katrin Anikó
Büscsei Krisztina
Fekete Viktória
György Anikó
Gyüre Blanka
Kósa Andrea
Kósa Zsófia
Kosztel Judit
Nagy Nándor
Németh Virág
Óbert Hajnalka
Orgován Viktória
Papik Ivett
Petrikovics Kitti
Szabó Viktória
Szaniszló Ramóna
Szikszai Orsolya
Takács Boglárka
Vass Enikő

2016-2020 | egészségügy | 12.c | Rácz Anett

Bessenyei Mária
Dancs Dénes
Deák Bence
Horváth Vivien
Linzenbold János
Losonczi Lilla Andrea
Magyar Ákos
Nagy Fanni
Oláh Krisztina
Pál Nikolett
Pisák Laura
Rostás Henrietta
Sahó Lilla Anna
Szabó Alexandra
Szászi Gréta Orsolya
Terdik Gréta
Tóth Diána
Vecsei Barbara
Zvara Anna

2019-ben végzettek:

2015-2019 | informatika| 12.a | Szabó-Farkas emese

Balázs Márk
Bányai Balázs
Bartha Zsanett
Béres Dániel Bence
Boros Enikő
Chang Márk
Csizi Martin
Gubányi Balázs
Hegyes Virág
Kemény Kristóf
Kovács Levente
Mikitkó Zoltán János
Naményi Zsolt
Rácz Rebeka
Tóth Vivien
Tran Dániel Phát
Tündik János
Tündik Kristóf
Ujvári Lili

2015-2019 | egészségügy | 12.b | Varga Györgyné

Baksa Viktória
Balogh Piroska Erzsébet
Bandics Orsolya
Béres Lívia Bella
Farkas Alexandra
Hadi Annamária
Hegedüs Kitti Boglárka
Jancsik Vivien Dominika
Képiró Barbara
Képiró Mercédesz
Kocsis Vanda
Koleszár Gréta Marianna
Kovács Zsófia
Körmendi Blanka
Laczkó Tímea
Marth Krisztina
Mózes Emilia
Papp Mária
Sepa Renáta
Simon Dóra
Soltész Zsuzsanna Zsanett
Szabó Dorina
Szűcs Fruzsina
Takács Fanni
Teráz Viktória
Varga Ágnes
Vitéz Viktória Mercédesz

2015-2019 | egészségügy | 12.c | Orémusz Anett

Agócs Zsuzsa
Andalik Vanda
Bacsó Bernadett
Baglyos Anita
Belics Alexandra
Blaskó Kíra Zsanna
Faragó Boglárka
Forgács Kristóf Lajos
Ignéczi Nikolett
Jánvári Petra
Kardos Dóra Viktória
Kiss Dzsenifer Diána
Kópis Dóra
Kovács Andrea
Kovács Patrik Mihály
Lengyel Eszter Letícia
Mészár Anita
Molnár Brigitta
Nagy Hajnalka
Nagy Kitti
Rózsa Barbara
Sárközi Réka
Szabó Zsanett
Szemán Réka
Szűcs Ramóna
Tar Dóra
Tóth Ivett
Varga Ildikó
Vincze Eszter

2018-ban végzettek:

2014-2018 | informatika| 12.a | Szűcs Tünde

Andrási Patrik
Balázsy Georgina
Balogh Alex
Csotka Ferenc
Halász Boglárka
István Dóra
Koleszár Laura
Kollár Zsolt
Magyar Levente
Nagy Fruzsina
Nagy Henrietta
Szikszai Vivien
Thold Máté
Tóth Gergő
Tudlik Dávid
Vass Loránd
Vislóczki Attila

2014-2018 | egészségügy | 12.b | Gódor Zoltán

Ballai Evelin
Ballai Viktória
Baranyai Tifani
Barkóczi Bettina
Barzó Eszter
Czifra Klaudia
Dudás Dorottya
Farkas Renáta Kinga
Gergely Anita Kinga
Gerzsenyi Barbara
Horváth Rita
Hudák Vivien
Kövér Kitti
Krámos Krisztina
Lazók Alexandra
Lőrincz Gabriella
Lukács Anett
Markos Rebeka
Mokánszki Mária Magdolna
Molnár Vivien
Orosz Enikő
Paczári Patrícia
Répási Réka Fanni
Révész Ramóna
Révész Vivien
Simon Petra
Szabó Eszter
Szücs Kitti
Tamási Pálma
Tara Nikolett
Vilmovszki Tímea

2014-2018 | egészségügy | 12.c | Kósáné Somogyi Mária

Balogh Veronika Boglárka
Balogh Viktória Rebeka
Biró Emese
Fedák Patricia Tünde
Fehér Gréta
Géczi Diána
Huszti Nikoletta Bianka
Illés Petra
Kanyó Alexandra
Kolonics Nikolett
Krutilla Csaba
Kubancsik Nelli
Lakatos Enikő
Láposi Barbara Judit
Macsuga Szandra
Mátyás Klaudia Vivien
Mihály Krisztina
Moca Wanessa Natália
Molnár Laura
Orbán Enikő
Orosz Szabina Andrea
Repelik Evelin
Román Szandra
Soltész Vivien
Sváner Lívia
Szabó Dominika
Szanyi Barbara Kata
Szigeti Tamara
Tamás Beatrix
Tankóci Gyöngyi
Vedres Roland
Vinai Barbara

2016-2018. Kisgyermekgondozó, -nevelő esti (2/14.E) | Osztályfőnök: Szabó Elza
2015-2018. Ápoló | (1/15.A) | Osztályfőnök: Varga Lászlóné
2015-2018. Ápoló (1/15.B) | Osztályfőnök: Dr. Balázsné Bódi Mária
2015-2018. Gyakorló ápoló esti (1/15.C) | Osztályfőnök: Papp Miklós Tiborné

2017-ben végzett osztályaink:

2013-2017. informatika ágazat (12.A) | Osztályfőnök: Glovácsné Nagy Brigitta
2013-2017. egészségügyi ágazat (12.B) | Osztályfőnök: Dr. Tóthné Vinnai Andrea
2013-2017. egészségügyi ágazat (12.C) | Osztályfőnök: Simon Miklós
2015-2017. gyakorló ápoló szakképesítés (2/14.A) | Osztályfőnök: Varga Lászlóné
2015-2017. gyakorló ápoló szakképesítés (2/14.B) | Osztályfőnök: Dr. Balázsné Bódi Mária
2015-2017. gyakorló ápoló esti (2/14.C)
2014-2017. gyakorló ápoló (15.A) | Osztályfőnök: Lipcsei Marianna
2014-2017. gyakorló ápoló esti (15.C)

2016-ban végzett osztályaink:

2012-2016. Informatika szakmacsoport (12.A) | Osztályfőnök: Rácz Anett
2012-2016. Egészségügy szakmapcsoport (12.C) | Osztályfőnök: Baranyai Ildikó
2012-2016. Egészségügy szakmapcsoport (12.B) | Osztályfőnök: Cserepes Csilla
2013-2016. gyakorló ápoló | Osztályfőnök: Kelemenné Bákonyi Gabriella
2013-2016. gyakorló csecsemő- és kisgyermekápoló | Osztályfőnök: Illés Ilona
2014-2016. kisgyermekgondozó, nevelő | Osztályfőnök: Vargáné Nemes Ildikó
2014-2016. gyakorló ápoló esti | Osztályfőnök: Szabó Elza

2015-ben végzett osztályaink:

2011-2015. Informatika szakmacsoport (12.A) | Osztályfőnök: Szabó-Farkas Emese
2011-2015. Egészségügy szakmacsoport (12.B) | Osztályfőnök: Filetóthné Kazár Katalin
2011-2015. Egészségügy szakmacsoport (12.C) | Osztályfőnök: Varga Györgyné
2012-2015. ápoló | Osztályfőnök: Vitál Andrásné

2014-ben végzett osztályaink:

2010-2014. Informatika szakmacsoport (12.A) | Osztályfőnök: Asztalos Viktor
2010-2014. Egészségügy szakmacsoport (12.B) | Osztályfőnök: Szűcs Tünde
2010-2014. Egészségügy szakmacsoport (12.C) | Osztályfőnök: Orémusz Anett
2011-2014. Ápoló | Osztályfőnök: Lipcsei Marianna
2010-2014. Csecsemő- és gyermekápoló | Osztályfőnök: Szabó Elza

2013-ban végzett osztályaink:

2009-2013. Informatika szakmacsoport (12.A) | Osztályfőnök: Asztalos Szilárd
2009-2013. Egészségügy szakmacsoport (12.B) | Osztályfőnök: Dr. Tóthné Vinnai Andrea
2009-2013. Egészségügy szakmacsoport (12.C) | Osztályfőnök: Zimán Edvinné
2010-2013. Ápoló | Osztályfőnök: Kelemenné Bákonyi Gabriella

2012-ben végzett osztályaink:

2008-2012. Informatika szakmacsoport (12.A) | Osztályfõnök: Cserepes Csilla
2008-2012. Egészségügy szakmacsoport (12.B) | Osztályfõnök: Dr. Tóthné Lombay Katalin
2008-2012. Egészségügy szakmacsoport (12.C) | Osztályfõnök: Baranyai Ildikó
2009-2012. Ápoló | Osztályfőnök: Dr. Balázsné Bódi Mária
2009-2012. Ápoló esti | Osztályfőnök: Papp Miklós Tiborné
2010-2012. Általános asszisztens | Osztályfőnök: Vargáné Nemes Ildikó

2011-ben végzett osztályaink:

2007-2011. Informatika szakmacsoport (12.A) | Osztályfőnök: Király József
2007-2011. Egészségügy szakmacsoport (12.B) | Osztályfőnök: Filetóthné Kazár Katalin
2007-2011. Gimnáziumi osztály (12.C) | Osztályfőnök: Varga Györgyné
2008-2011. Ápoló | Osztályfőnök: Lipcsei Marianna
2008-2011. Ápoló esti | Osztályfőnök: Illés Ilona

2010-ben végzett osztályaink:

2006-2010. Informatika szakmacsoport (12.A) | Osztályfőnök: Asztalos Viktor
2006-2010. Egészségügy szakmacsoport (12.B) | Osztályfőnök: Szűcs Tünde
2006-2010. Gimnáziumi osztály (12.C) | Osztályfőnök: Orémusz Anett
2007-2010. Ápoló szak | Osztályfőnök: Kelemenné Bákonyi Gabriella
2007-2010. Csecsemő- és gyermekápoló szak | Osztályfőnök: Vargáné Nemes Ildikó

2009-ben végzett osztályaink:

2005-2009. Informatika szakmacsoport (12.A) | Osztályfőnök: Asztalos Szilárd
2005-2009. Egészségügy szakmacsoport (12.B) | Osztályfőnök: Dr. Tóthné Vinnai Andrea
2005-2009. Gimnáziumi osztály (12.C) | Osztályfőnök: Sehtanova Luiza
2006-2009. Ápoló szak | Osztályfőnök: Szabó Elza
2006-2009. Csecsemő- és kisgyermekgondozó szak | Osztályfőnök: Dr. Balázsné Bóri Mária

2008-ban végzett osztályaink:

2004-2008. Informatika szakmacsoport (12.A) | Osztályfőnök: Gódor Zoltán
2004-2008. Egészségügyi szakmacsoport (12.B) | Osztályfőnök: Dr. Tóthné Lombay Katalin
2004-2008. Gimnáziumi osztály (12.C) | Osztályfőnök: Cserepes Csilla
2005-2008. Ápoló szak | Osztályfőnök: Lipcsei Marianna

2007-ben végzett osztályaink:

2003-2007. Informatika szakmacsoport (12.A) | Osztályfőnök: Simon Miklós
2003-2007. Egészségügy szakmacsoport (12.B) | Osztályfőnök: Filetóthné Kazár Katalin
2003-2007. Gimnáziumi osztály (12.C) | Osztályfőnök: Varga Györgyné
2004-2007. Ápoló szak | Osztályfőnök: Pápa Jánosné
2004-2007. Egészségügyi operátor szak | Osztályfőnök: Dr. Fazekas Sándorné

2006-ban végzett osztályaink:

2002-2006. Informatika szakmacsoport (12.A)
2002-2006. Egészségügy szakmacsoport (12.B)
2002-2006. Gimnáziumi osztály (12.C)
2002-2006. Egészségügyi szakmacsoport (12.D)

2005-ben végzett osztályaink:

2001-2005. Informatika szakmacsoport (12.A)
2001-2005. Egészségügy szakmacsoport (12.B)
2001-2005. Gimnáziumi osztály (12.C)

2004-ben végzett osztályaink:

2000-2004. Informatika szakmacsoport (12.A)
2000-2004. Egészségügy szakmacsoport (12.B)
2000-2004. Gimnáziumi osztály (12.C)

2003-ban végzett osztályaink:

1999-2003. Informatika szakmacsoport (12.A)
1999-2003. Egészségügy szakmacsoport (12.B)
1999-2003. Gimnáziumi osztály (12.C)

2002-ben végzett osztályaink:

1998-2002. Informatika szakmacsoport (12.A)
1998-2002. Egészségügy szakmacsoport (12.B)
1998-2002. Gimnáziumi osztály (12.C)

2021-ben végzettek:

2017-2021 | szociális | 12.a | Koi Zsuzsánna

Balázs Anasztázia
Bódi Gréta Bernadett
Boja Dorina Krisztina
Czenki Mirjam
Dankó Dominika
Erdei Dóra
Fedor Barbara
Galyas Dóra
Hegedűs Lilla
Juhász Petra
Kanálos Kitti
Karaf Dina
László Bettina
Lengyel Kinga
Lukács Fanni
Markóczki Viktória Tünde
Mezei Brigitta Judit
Molnár Enikő
Tóth Anett
Zagyi Ágnes

2017-2021 | egészségügy | 12.b | Simon Miklós

Antal Vivien
Bálint Evelin
Baranyi Boglárka
Benke Eszter
Biró Teodóra
Deák Dorina
Halász Fanni
Hevner Fanni Gréta
Hlavács Barbara
Imru Beáta
Juhos Fruzsina
Kiss Virág Júlia
Koszkócsák Vivien Vanda
Lakatos Viktória
Márta Noémi
Mitró Gréta
Navraczki Brigitta
Novák Noémi
Pál Szilvia
Patikás Klaudia
Rémik Szabolcs
Sárközy Henrietta
Szabó Boglárka
Szabó Viktória
Szilvási Ramóna
Tahóczki Ildikó Edit
Tóth Klaudia
Varga Dzsenifer

2017-2021 | egészségügy | 12.c | Cseh Gyöngyi

Bajusz Boglárka
Balogh Barbara
Balogh Vanda
Borsi Eszter
Csongrádi Patrik
Domokos Dóra
Dorogházi Alexandra
Fekete Zsanna
Kulcsár Petra Szilvia
Majoros Judit
Mihalik Zsanett
Nádassy Réka Eszter
Nagy Zoltán
Papp Nikoletta Kitti
Perényi Dominika
Rézműves Diána
Szabó Renáta
Szarka Diána Ilona
Szarka Klaudia
Szolnoki Szilvia
Szoták Regina
Sztolyka Bernadett
Vitáli Nóra
Zováth Dóra
Zvara Viktória

Megtalál minket a legnépszerűbb közösségi oldalakon is!

Méret
Kontraszt